نمایندگان مازندران با صدور بیانیه ای اعلام کردند:

شهدای منطقه خان طومان با ایستادن در برابر تکفیری ها، رسم عشق و جوانمردی را به جای آوردند

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس با اشاره به بیانیه جمعی از نمایندگان استان مازندران در پی شهادت رزمندگان مدافع حرم در خان طومان گفت: این شهیدان با ایستادن در برابر نظام سلطه، داعش و تکفیری ها رسم عشق، ایثار و جوانمردی را به جای آوردند.

خانه ملت؛ قاسم احمدی لاشکی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 21 اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی، با تبریک به مناسبت فرا رسیدن ایام ولادت امام حسین (ع) و امام سجاد (ع) و حضرت ابوالفضل (ع) و روز پاسدار و جانباز، بیانیه مجمع نمایندگان استان مازندران در پی شهادت جمعی از رزمندگان مدافع حرم و فرزندان دلاور مازندران در منطقه خان طومان را قرائت کرد که به شرح زیر است:

بار دیگر آسمان مازندران به عطر دل انگیز شهادت جوانمردان این دیار علوی معطر شد. اینبار خان طومان شاهد ایثار و رشادت و جهاد عاشقانه سربازان انقلاب، امام و رهبری بود که چگونه در اوج صداقت و صلابت برای دفاع از حرم در امتداد راه سرخ شهیدان از جان خود گذشتند.

مازندران که در تاریخ انقلاب اسلامی و 8 سال دفاع مقدس با سپاه سرافراز و قهرمان 25 کربلا پرچم مردانگی و غیرت را به اهتزاز درآورده است همچنان با ایستادن در برابر نظام سلطه، داعش و تکفیری ها رسم عشق،‌ ایثار و جوانمردی را به جای آورد.

ما نمایندگان مردم شریف و سربلند استان مازندران ضمن محکوم کردن جنایات تکفیری ها شهادت و جانبازی جمعی از فرزندان این سرزمین ولایتمدار را به مقام معظم رهبری، مردم مازندران و خصوصاً خانواده این عزیزان تسلیت گفته و از خداوند بزرگ علو درجات را مسئلت می کنیم./

برچسب ها

اخبار برگزیده، بحران سوریه، تروریست های تکفیری، تروریسم، حرکت های تروریستی، حل بحران سوریه، سوریه، مقابله با تروریسم