قاضی پور تأکید کرد:

افزایش تعرفه های وارداتی از راهکارهای مقابله با واردات بی رویه

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس، با تأکید بر ضرورت حمایت از تولیدات داخلی برای تحقق اقتصاد مقاومتی، گفت: پهن شدن فرش قرمز برای تولیدات خارجی اقتصادی متزلزل و وابسته را برای کشور رقم می زند.

خانه ملت؛ نادر قاضی پور با تاکید بر ضرورت قطع واردات بی رویه برای حمایت از تولید داخل، گفت: تا زمانی که بازار از کالاهای وارداتی اشباع باشد، مردم به سمت خرید کالای ایرانی نخواهند رفت.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه بی توجهی به تولیدملی وضعیت بسیاری از واحدهای تولیدی و صنعتی کشور را بحرانی کرده است، افزود: حمایت های جهت دار از تولید و صنعت در کشور می تواند به رشد و توسعه اقتصادی منجر شود.

لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی ضرورت برخورد با هر نوع کالای خارجی مشابه تولید داخل است

این نماینده مردم در مجلس نهم، با اشاره به اینکه لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی ضرورت برخورد با هر نوع کالای خارجی مشابه تولید داخل است، تصریح کرد:متاسفانه حجم بالای کالای وارداتی امکان تحقق اقتصاد مقاومتی و همچنین رشد تولیدات داخلی را از کشور سلب کرده است.

وی با بیان اینکه ورود کالاها از مرزهای رسمی کشور و همچنین قاچاق اقتصاد کشور را متزلزل کرده است، افزود: کشورهای خارجی باید تنها مجاز به واردات تکنولوژی خود به کشور ما باشند، زیرا درغیر این صورت وابستگی صرف کشور ما به تولیدات آن ها همیشگی خواهد بود.

قاضی پور ادامه داد:مسئولان به جای اینکه فرش قرمز برای کالاهای غیروطنی بازکنند باید حمایت های اساسی از تولید داخل داشته باشند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: انسداد مرزها و افزایش تعرفه های وارداتی از راهکارهای مقابله با واردات بی رویه کالاها و محصولات خارجی به کشور است.

برچسب ها

اخبار برگزیده، اصلاح تعرفه ها، تعرفه، تعرفه ها، تعرفه های گمرکی، تولید داخلی، تولید ملی، حمایت از تولید ملی، فراکسیون حمایت از تولید ملی