نقوی حسینی مطرح کرد:

اقدام تروریست های تکفیری در ایران با هدایت عربستان

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: نقش و دخالت عربستان در هدایت تروریست ها به سمت ایران مسئله واضح و مبرهنی است و آن ها به دنبال ناامن کردن کشورمان هستند.

 خانه ملت؛ سیدحسین نقوی حسینی عملکرد پرسنل و نیروهای وزارت اطلاعات در دستگیری و مبارزه با گروه های تروریستی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: خوشبختانه سربازان گمنام امام زمان (عج) به صورت ویژه بر کشور اشراف داشته و به موقع در برابر خطرات و اقدامات عمل می کنند.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به موضوعات مطرح شده درباره نقش کنسولگری عربستان در کردستان عراق، افزود: نقش و دخالت عربستان در این گونه حوادث و هدایت تروریست ها به سمت ایران مسئله واضح و مبرهنی است.

وی ادامه داد: قطعا ایجاد گروه تروریستی داعش با حمایت آمریکا، صهیونیست و عربستان برای ناامن کردن و ضربه زدن به جمهوری اسلامی بوده، اما با تلاش های شبانه روزی نیروهای وزارت اطلاعات، کشور در آرامش قرار دارد.

نقوی حسینی با اشاره به استفاده تروریست ها از مرز کردستان عراق برای ورود به کشورمان، گفت: دستگاه دیپلماسی باید موارد لازم و مربوطه را به مقامات اقلیم متذکر شود، تا خاک این منطقه وسیله ای برای استفاده شوم این گروه های تروریستی قرار نگیرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه دستگاه های امنیتی، اطلاعاتی و نظامی با هر گونه اقدامی برای بر هم زدن ثبات در کشور برخورد می کنند، تصریح کرد: استفاده ابزاری عربستان و برخی کشورهای منطقه از تروریست ها به طور حتم در آینده به ضرر آن ها تمام خواهد شد.

علوی وزیر اطلاعات روز گذشته در تشریح اقدامات صورت گرفته برای مبارزه با تروریست ها اعلام کرد که سلسله عملیات دستگیری تروریست ها از مورخ 25 خرداد 1395 آغاز و آخرین ضربه های اطلاعاتی در تاریخ 31 خرداد 1395 بر این گروه وارد شده و تعداد 10 تروریست تکفیری وهابی در تهران و سه استان مرزی و مرکزی کشور دستگیر شده اند./

برچسب ها

اخبار برگزیده، تروریست ها، تروریست های تکفیری، تروریستها، حرکت های تروریستی، عربستان، مقابله با تروریسم