افضلی:

کشاورزی محور توسعه پایدار است

نظر افضلی گفت: خوشبختانه در کشورمان تنوع اقلیمی زیادی داریم که یک مزیت و بستر مناسب محسوب می شود. البته که بخش مهم کار یعنی استفاده درست از آن بر عهده ما است که به درستی این کار را انجام نداده ایم. ما باید محورهای توسعه در بخش کشاورزی در کوتاه مدت و درازمدت را تعریف کنیم.

خانه ملت؛ نظر افضلی در برنامه "گفت و گوی اقتصادی" رادیو گفت و گو با تصریح بر اینکه کشاورزی محور توسعه پایدار است، گفت: خوشبختانه در کشورمان تنوع اقلیمی زیادی داریم که یک مزیت و بستر مناسب محسوب می شود.

وی در عین حال اظهار داشت: البته اینها تنها داده های طبیعی است که بخش مهم کار یعنی استفاده درست از آن بر عهده ما است که به درستی این کار را انجام نداده ایم. ما باید محورهای توسعه در بخش کشاورزی در کوتاه مدت و درازمدت را تعریف کنیم.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید جنبه های علمی و تجربی را با هم درآمیزیم تا در جهت بهبود تولیدات کشاورزی مان اقدام کنیم. نیازی نیست که به همه بخش ها توجه کنیم و تنها به بخش هایی که مزیت و پتانسیل آن را داریم باید توجه کنیم.

قابل ذکر است؛ برنامه "گفت و گوی اقتصادی" از شنبه تا چهارشنبه ساعت 14:30 از شبکه رادیویی گفت و گو پخش می شود و علاقه مندان می توانند برای دریافت فایل صوتی برنامه به سایت رادیو گفت و گو مراجعه کنند./

برچسب ها

اخبار برگزیده، اراضی کشاورزی، اراضی کشاورزی دیم، استمهال وام کشاورزان، اصلاح نظام تعرفه کشاورزی، توسعه پایدار، توسعه پایدار و تحرک اقتصادی، فقدان سند توسعه پایدار روستایی، هفدهمین اجلاس توسعه پایدار و محیط زیست، کشاورزان