خبر

مسیر شما: اخبار بررسی حادثه سقوط اتوبوس سربازان در دستور این هفته کمیسیون امنیت
بررسی حادثه سقوط اتوبوس سربازان در دستور این هفته کمیسیون امنیت

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: حادثه سقوط اتوبوس سربازان به دره این هفته در دستور کار کمیسیون قرار می گیرد و امیر پوردستان دعوت شونده اصلی خواهد بود.

خانه ملت؛ محمد جواد جمالی نوبندگانی با اشاره به بررسی حادثه سقوط اتوبوس سربازان به دره اظهار داشت: قرار بود سه شنبه گذشته، آقای امیر پوردستان، فرمانده نیروی زمینی ارتش برای بررسی این حادثه در جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی حاضر شوند.

نماینده مردم فسا در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: اما به دلیل همزمانی مراسم تودیع و معارفه که در ستاد کل نیزوهای مسلح با جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مقرر شد نشست کمیسیون و بررسی حادثه سقوط اتوبوس سربازان به روز دیگری موکول شود.

وی گفت: بعد از آن نشست، با تعطیلات عید فطر رو به رو شدیم و روز مشخصی برای بررسی حادثه در مجلس و کمیسیون مدنظر قرار نگرفته اما به نظر می رسد که در هفته جاری مجدد این مسئله در دستور کار کمیسیون امنیت ملی قرار گیرد.

جمالی اظهار داشت: آنچه مسلم است که دعوت شونده اصلی در زمینه بررسی حادثه اتوبوس سربازان، امیر پوردستان خواهد بود و فرمانده نیروی زمینی ارتش هر فرد و مسئولی را که لازم بداند همراه خود به نشست خواهند آورد./

نظر شما
مشخصات خبر