ترکی:

وابستگی سران عربستان به آمریکا و رژیم صهیونیستی

نماینده مردم فریدن، فریدون شهر و چادگان در مجلس شورای اسلامی گفت: آل سعود صلاحیت کافی برای اداره حج را ندارند و لازم است که مردم مسلمان باید در اداره این امورات دخیل باشند چون اداره حج با اداره آثار باستانی متفاوت است.

خانه ملت؛ اکبر ترکی در خصوص اثبات ناکارآمدی عربستان سعودی در مدیریت حج، اظهار داشت: آل سعود توانایی اداره حرمین شریفین را ندارد و در حادثه منا مشخص شد که این موضوع عمدی انجام شده و حتی اگر آن را سهوی بدانیم قطعا در ادامه آن ماجرا اقدامات عمدی انجام شده است.

نماینده مردم فریدن، فریدونشهر و چادگان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بعد از وقوع فاجعه منا افراد زنده بسیار یدر کانتینرها نگهداشته شدند که این مسائل نشان می دهد که آل سعود اصل اسلام را هدف قرار داده است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی متذکر شد: افرادی که در عربستان سعودی مدیریت را انجام می دهند، وابسته به اسرائیل و آمریکا هستند و به دنبال ظاهر سازی هستند تا خود را مسلمان نشان دهند.

ترکی بیان کرد: حمایت های عربستان از گروه های تروریستی و حمله به مردم بی گناه یمن نیز از جمله اقدامات عربستان سعودی است که در حال حاضر با این اقدامات تروریستی در جده و دیگر جاهای عربستان مواجه شده اند.

وی افزود: عربستان نهایتاً در چاهی که خود آن را حفاری کرده است به دام خواهد افتاد و در نهایت غرق می شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کشورهای اسلامی و سران کشورهای اسلامی باید مجموعه همگرایی را تشکیل دهند و مدیریت حج را همه کشورهای اسلامی بر عهده گیرند.

نماینده مردم فریدن، فریدونشهر و چادگان در مجلس شورای اسلامی گفت: آل سعود صلاحیت کافی برای اداره حج را ندارند و لازم است که مردم مسلمان باید در اداره این امورات دخیل باشند چون اداره حج با اداره آثار باستانی متفاوت است./

برچسب ها

آمریکا، اخبار برگزیده، تروریسم، رژیم صهیونیستی، عربستان