میرزایی:

تعامل با عربستان باید توام با صبر استراتژیک باشد

نماینده مردم ایلام، ایوان، شیروان، چرداول و مهران در مجلس شورای اسلامی گفت: ما باید با عقلانیت و دقت در خصوص عربستان عمل کنیم و تدبیر را نباید به معنی انفعال و کوتاهی دستگاه سیاست خارجی دولت بگیریم.

 خانه ملت؛ جلال میرزایی با بیان اینکه در خصوص روابط با عربستان باید با ظرافت عمل کنیم، اظهار داشت: از آنجائی که نقشه صهیونیست ها و آمریکایی ها این است که با پول عربستان سعودی در عراق، سوریه و یمن ضربات سنگینی را به جهان اسلام وارد کنند، باید در قبال این کشور با متانت رفتار کنیم.

نماینده مردم ایلام، ایوان، شیروان، چرداول و مهران در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: موضع گیری های ما در خصوص عربستان باید با متانت و دقت باشد و صبر کنیم تا روزنه ای برای تعامل به وجود آید.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دستگاه حاکمیت عربستان با درایت عمل نمی کند و در راستای سیاست های رژیم صهیونیستی فعالیت می کند و ما باید با خویشتن داری و صبر استراتژیک این مرحله را با هزینه کمی پشت سر بگذاریم.

عملکرد مناسب دستگاه دیپلماسی کشور در قبال عربستان

میرزایی متذکر شد: دستگاه سیاست خارجی ایران در قبال عربستان خوب عمل کرده و من انتقاداتی که در این زمینه به دولت می شود را نمی پذیرم.

وی ضمن انتقاد از فشارهایی که بر دولت یازدهم در زمینه رفتار ایران در مقابل عربستان وارد می شود، گفت: ما باید با عقلانیت و دقت عمل کنیم و تدبیر را نباید به معنی انفعال و کوتاهی دستگاه سیاست خارجی دولت بگیریم./

برچسب ها

اخبار برگزیده، تروریستها، تروریسم، دولت صهیونیستی، عربستان