احمدی لاشکی با ابراز تاسف از سانحه تصادف برای سربازان نوشهری:

لزوم توجه به ایمنی جاده ها و خودروها

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس با ابراز تاسف از وقوع سانحه تصادف برای سربازان نوشهری، گفت: باید تدابیر ویژه ای برای جلوگیری از وقوع چنین سوانحی اتخاذ شود.

 خانه ملت؛ قاسم احمدی لاشکی علت بروز سانحه تصادف سربازان نوشهری را لغزندگی جاده بر اثر بارندگی شدید و همچنین بی‌احتیاطی راننده خواند وافزود: تامین رفاه سربازان امری جدی است که باید به آن توجه کرد در کنار این ضرورت دارد برای تردد آنها از خودروهای با ایمنی بیشتر و رانندگان ماهر و خبره استفاده شود.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه با توجه به ایمن نبودن جاده ها و خودروها به طور مدوام باید منتظر تکرار سوانحی مانند سانحه سربازان نوشهری باشیم، تصریح کرد: باید به صورت جدی تدابیر ویژه ای برای جلوگیری از چنین سوانحی اتخاذ شود زیرا نه تنها سربازان وطن بلکه هیچ فردی در کشور نباید تاوان ایمن نبودن خودروها، جاده ها و بی احتیاطی رانندگان را بدهند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در مجلس دهم از ایمن و استاندارد نبودن جاده‌های شمال انتقاد کرد و افزود: برای جلوگیری از افزایش تصادفات و کشته های سوانح رانندگی مسئولان ذی ربط باید در راستای بهبود و بهسازی جاده ها گام بردارند تا با کمترین بارش دچار سانحه نشود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حوالی ساعت 14 دیروز براثر تصادف و انحراف یک‌دستگاه مینی‌بوس ون حامل سربازان و کارکنان دانشگاه افسری علوم دریایی ارتش در محور نوشهر-رویان در منطقه سی‌سنگان دو کشته و 6 مصدوم برجای گذاشت.

گفتنی است، هفته گذشته نیز بر اثر تصادف دو دستگاه پراید حامل سربازان مرکز آموزشی 04 بیرجند نزاجا با یک‌دستگاه پژو در کمربندی نوشهر-چالوس در منطقه گردکل هشت سرباز دچار مصدومیت شدند./

برچسب ها

اخبار برگزیده، تلفات جاده ای، جاده، جاده سازی، خودروها، خودروهای تولیدی، خودروهای فرسوده، سازمان حمل و نقل جاده ای، سوانح جاده ای