سبحانی فر تشریح کرد:

جزئیات جلسه مجلس با خودروسازان

عضو کمیسیون صنایع مجلس با تشریح جزئیات جلسه این کمیسیون با مدیران عامل ایران خودرو و سایپا گفت: در این جلسه تأکید کردیم که تغییرات ساختاری در شرکت های خودروساز باید شتاب گیرد.

خانه ملت؛ رمضانعلی سبحانی‌فر اظهار داشت:‌ در جلسه‌ای که با حضور مدیران‌ عامل ایران‌ خودرو و سایپا داشتیم، مطرح شد که شرکت‌های خودروساز باید توجه بیشتری به موضوع کیفیت داشته باشند.

وی ادامه داد: در این جلسه اعضای کمیسیون صنایع تأکید کردند مشکلات موجود در مسائل مالی شرکت‌های خودروساز باید برطرف شود و مدیریت بهتری بر منابع مالی این شرکت‌ها صورت گیرد.

سبحانی‌فر افزود: در این جلسه، نمایندگان مجلس با اشاره به گزارش تحقیق و تفحص از صنعت خودروسازی تأکید کردند که باید شتاب‌ بیشتری برای ایجاد تغییرات در ساختار سازمانی، ساختار نیروی انسانی، مدیریت منابع مالی و همچنین تبدیل سرمایه‌های غیرنقدی خودروسازان به نقدی ایجاد شود.

به گزارش فارس؛ سبحانی‌فر با بیان اینکه از این طریق نقدینگی شرکت‌های خودروساز افزایش می‌یابد، گفت: به این ترتیب طلب شرکت‌های قطعه‌ساز از سوی خودروسازان پرداخت خواهد شد و تنوع در تولید خودرو ایجاد می‌شود.

برچسب ها

آسیب شناسی صنعت خودرو کشور، اجرای استراتژی صنعت خودروسازی، اخبار برگزیده، افزایش قیمت خودرو، انجمن های خودروسازی، بازار خودرو، بازارخودرو، خودروسازان، خودروسازی، صنعت خودرو، صنعت خودرو سازی، صنعت خودروسازی، مشکلات صنعت خودرو، کمیسیون صنایع، کمیسیون صنایع و معادن، گزارش مدیریتی طرح پژوهشی آسیب شناسی صنعت خودروی کشور و ارائه راهکارها