فولادگر:

بازارکساد تولیدات ملی نتیجه تبلیغات کالاهای خارجی است

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس،با تاکید براینکه تبلیغ کالاها و خدمات خارجی عرضه و فروش تولید ملی را از رونق می اندازد، گفت: دولت باید در راستای کمک به حمایت از تولید ملی پیش قدم شده و زمینه اجرای قانون منع تبلیغ کالاهای خارجی از رسانه ها را فراهم کند.

خانه ملت؛ حمیدرضا فولادگر با تاکید بر ضرورت ساماندهی تبلیغ کالاها و خدمات خارجی،گفت: آزاد بودن این نوع تبلیغات تولیدملی را نابود می کند.

تبلیغ کالاهای خارجی بی توجهی به اصول تحقق اقتصاد مقاومتی است

نماینده مردم اصفهان درمجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه باید در زمینه تبلیغات به گونه ای عمل شود که تولیدملی شناخته شود، افزود:تبلیغ کالاهای خارجی ازسوی رسانه ملی یا بیلبوردهای تبلیغاتی سطح شهر بی توجهی به اصول تحقق اقتصاد مقاومتی است.

این نماینده مردم در مجلس دهم،با تاکید براینکه ما نباید مبلغ و مولد کالای خارجی باشیم،تصریح کرد:به جای اینکه پول های ملی را به جیب کشورهای بیگانه واریز کنیم،باید باآگاهی بخشی به مردم میزان فروش تولیدات ملی را افزایش دهیم.

فولادگر با بیان اینکه یکی از راهکارهای حمایت از تولید ملی فرهنگ سازی برای مصرف تولیدات داخلی است، افزود:رسالت رسانه های عمومی در زمینه فرهنگ سازی کالاهای ایرانی بیش از هر ارگان یا سازمان دیگری است.

اجرایی شدن قانون منع تبلیغ کالاهای خارجی اقدامی مناسب در راستای حمایت از تولید ملی

وی با تاکید براینکه اجرایی شدن قانون منع تبلیغ کالاهای خارجی اقدامی مناسب در راستای حمایت از تولید ملی خواهد بود، ادامه داد: انتظار می رود دولت در راستای حمایت از تولید ملی پیش قدم شده و زمینه اجرای قانون منع تبلیغات کالاهای خارجی را فراهم کند.

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی،یادآور شد:درصورت لزوم بررسی های لازم برای رسیدگی به تبلیغ کالاهای خارجی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

به گزارش خانه ملت،طبق ماده ۵ فصل نهم قانون تبلیغات،هر نوع تبلیغات بازرگانی شرکتها، کالاها و خدمات خارجی از طریق تابلوهای اختصاصی واحدهای صنفی،توزیعی،فروشگاهها و مراکز خرید ممنوع است؛ تبلیـغ سفر به کشورهای خـارجی از طریـق تبلیغـات محیطـی نیز ممنوع است./

برچسب ها

اخبار برگزیده، تبلیغات بازرگانی، تبلیغات تجاری، تولید ملی، حمایت از تولید ملی، طرح منع تبلیغات و معرفی محصولات و خدمات غیرمجاز، فراکسیون حمایت از تولید ملی، کالای تبلیغاتی، کمیسیون حمایت از تولید ملی، کمیسیون صنایع، کمیسیون صنایع و معادن، کمیسیون صنایع و معادن مجلس، کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی