سالک در تذکر شفاهی؛

برون رفت از رکود با عملی شدن اقتصاد مقاومتی امکان پذیر است

نماینده مردم اصفهان در مجلس معتقد است برون رفت از رکود تنها با عملی شدن اهداف اقتصاد مقاومتی امکان پذیر است که رئیس جمهور باید به آن دقت کند.

 خانه ملت؛ احمد سالک در نشست علنی امروز (یکشنبه، 17 مردادماه) مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک دهه کرامت و روز خبرنگار در تذکر شفاهی خود گفت: از مسئولان تصمیم گیرنده خواستار عمل به تذکرات امام خامنه‌ای هستیم. ما دغدغه نظام اسلامی را داریم که باید دور از شعار وارد میدان شویم زیرا وضعیت نگران کننده است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس در ادامه خطاب به وزیر نیرو بیان داشت: اجرای مصوبات شورای عالی آب با رعایت حق‌ اشتراک‌ها و جلوگیری از بارگذاری جدید ضروری است، ضمن اینکه مدیریت توزیع آب به صورت عادلانه صورت نمی‌گیرد.

وی در ادامه خطاب به وزیر کشاورزی در خصوص وضع نامطلوب کشاورزان گفت: لازم است بودجه تضمینی گندم کاران و کشاورزان به موقع پرداخت شود.

سالک در ادامه خطاب به روحانی عنوان کرد: شما گفتید از رکود خارج شدیم در حالی که برون رفت از رکود تنها با عملی شدن اقتصاد مقاومتی امکان پذیر است نه با نگاه به دشمنان.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به سخنرانی روحانی در پنجاهمین سالگرد صنعت گاز خاطرنشان کرد: شما گفتید برجام به ما عزت داد در حالی که طبق اصول 5، 110 و 153 رئیس جمهور باید با ممنوعیت سلطه، عزت را در اراده ملت ببیند چرا که مشروعیت ریاست جمهوری به خاطر عزت ملت است./

برچسب ها

اخبار برگزیده، اقتصاد مقاومتی، بهبود اقتصادی، تحقق اقتصاد مقاومتی، خروج از رکود اقتصادی، رکود اقتصادی، سیاست های اقتصاد مقاومتی، سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی