کوسه غراوی تاکید کرد:

خرید قطعات هواپیما بهترین گزینه برای نوسازی ناوگان هوایی کشور

عضوکمیسیون عمران مجلس با تاکید برضرورت ایمن سازی وضعیت ناوگان هوایی کشور،گفت:با توجه به شرایط اقتصادی فعلی و با اولویت بندی نیازها خرید قطعات هواپیما بهترین گزینه برای نوسازی ناوگان هوایی کشور است.

 خانه ملت؛ شهرام کوسه غراوی با تاکید بر ضرورت ایمن سازی وضعیت ناوگان حمل و نقل هوایی کشور،گفت:خرید قطعات هواپیما برای نوسازی ناوگان حمل و نقل هوایی کشور در شرایط فعلی ضروری است.

نماینده مردم مینودشت،گالیکش،کلاله و مراوه تپه درمجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه تکرار سوانح هوایی نشان از فرسودگی ناوگان حمل و نقل هوایی کشور دارد،افزود:باید با نیازسنجی دقیق در بحث ناوگان حمل و نقل هوایی نسبت به نوسازی این ناوگان اقدام شود.

تکرار نقص فنی در هواپیما ها حق و حقوق مسافران را ضایع می کند

وی با اشاره به نقص فنی دو هواپیما در روزهای اخیر که منتهی به لغو پرواز شده است،گفت: تکرار چنین حوادثی حق و حقوق مسافران را ضایع خواهد کرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه با وجود بدعهدی شرکت های بوئینگ و ایرباس امکان خرید از این دو شرکت دیگر وجود ندارد،تصریح کرد: باید به دنبال شرکت های دیگری برای عقد قرارداد جهت خرید هواپیما باشیم تا به این ترتیب نوسازی ناوگان هوایی هر چه سریع تر صورت بگیرد.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط اقتصادی فعلی کشور و با اولویت بندی نیازها خرید قطعات هواپیما ،بهترین گزینه برای نوسازی ناوگان هوایی کشور است که با این اقدام می توانیم از احتمال بروز حوادث مختلف جلوگیری کنیم.

عضوکمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی،یادآور شد:تسریع در خرید قطعات هواپیما باید با حمایت های کارآمد مسئولان واقع شود تا ایمن سازی ناوگان هوایی را شاهد باشیم./

 

برچسب ها

اخبار برگزیده