نادری:

بلوکه کردن بخشی از وام های پرداختی به مشتریان در بانک ها تخلف است

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قانون اجازه بخشش جرایم دیرکرد اقساط وام ها را داده است،گفت:بلوکه کردن بخشی از وام های پرداختی به مشتریان در بانک ها تخلف است،همچنین بانک ها باید زمینه تقسیط وام های بانکی معوقه مشتریان را فراهم کنند.

 خانه ملت؛ شهاب نادری درخصوص بلوکه شدن بخشی از وام های بانکی،گفت: باوجود اینکه همواره عملکرد بانک ها مورد انتقاد بوده است؛اما بانک ها برخی از فعالیت های خود را ادامه می دهند.

نماینده مردم پاوه و اورمانات در مجلس شورای اسلامی افزود: باید پذیرفت یکی از راهکارهای برای توسعه اقتصادی کشور استفاده از ظرفیت بانک ها در بخش تولید است.

این نماینده مردم درمجلس دهم،افزود:درحال حاضر بانک ها با شرایط دشوار وام ارائه می دهند و نرخ سود تسهیلات نیز تناسبی با نرخ تورم رسمی کشور ندارد؛این درحالی است برای تحول و تقویت در بخش تولید باید این موضوعات اصلاح شود.

قانون اجازه بخشش جرایم دیرکرد اقساط وام ها را داده است

نادری با بیان اینکه بسیاری از مردم از عملکرد بانک ها گلایه دارند افزود:مردم در ملاقات ها اظهار می کنند با وجود اینکه با قبول شرایط دشوار، از بانک وام دریافت می کنند؛اما بانک ها مشتریان را مجبور می کنند بخشی از وام را در بانک سپرده گذاری کنند.

وی افزود:بلوکه کردن بخشی از وام های پرداختی به مشتریان در بانک ها تخلف است و باید بانک مرکزی و بخش نظارتی بانک ها به این موضوع رسیدگی کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قانون اجازه بخشش جرایم دیرکرد اقساط وام ها را داده است، گفت: بانک ها باید زمینه تقسیط وام های بانکی معوقه مشتریان و بخشش جرایم دیرکرد اقساط را فراهم کنند./

برچسب ها

اخبار برگزیده