آقاپورعلیشاهی مطرح کرد:

پیش بینی رونق بورس با ورود تعاونی ها به این بازار

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با مثبت ارزیابی کردن ورود شرکت های تعاونی به بازار بورس گفت: باید از تمامی ظرفیت های در جهت مردمی کردن اقتصاد استفاده شود.

خانه ملت؛ معصومه آقاپورعلیشاهی درباره ورود شرکت های تعاونی‌ به بورس،گفت: سهم تعاون از اقتصاد ملی باید به ۲۵ درصد برسد؛بنابراین باید از تمامی ظرفیت های اقتصادی در این زمینه استفاده شود.

نماینده مردم شبستر درمجلس شورای اسلامی، ادامه داد:در سیاست های اقتصاد مقاومتی روی موضوع مردمی شدن اقتصاد تاکید شده است، بنابراین باید اقدامات عملی در این رابطه انجام داد.

توجه به رونق فعالیت شرکت های تعاونی در راستای مردمی کردن اقتصاد است

این نماینده مردم درمجلس دهم، افزود: توجه به رونق فعالیت شرکت های تعاونی یکی از راهکارهای مهم برای مشارکت دادن مردم در فعالیت های اقتصادی است.

آقاپورعلیشاهی افزود:پیش بینی می شود با ورود شرکت‌های تعاونی به بورس حجم معاملات در این بازار بیشتر شود و با استفاده از این راهکار، رونق نسبی در بازار بورس ایجاد می شود.

وی ادامه داد:میزان نقدینگی در کشور بالا است؛بنابراین باید با توجه به امکانات کشور این موضوع تبدیل به فرصتی برای رونق تولید شود و از این نقدینگی درجهت تقویت تولید و رونق بورس استفاده کرد.

آقاپورعلیشاهی،افزود:با رونق در بورس،شرایط برای جذب نقدینگی بیشتر در این بازار فراهم می شود و این موضوع شرایط را برای تقویت بخش تولید و اشتغالزایی به همراه خواهد داشت.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی،افزود: نمایندگان عضو کمیسیون اقتصادی در مجلس دهم در تلاش هستند شرایط برای دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی فراهم شود و در این راستا حمایت های لازم را انجام می دهند./

برچسب ها

آشفتگی بورس، اخبار برگزیده، اشتغال زایی، اشتغالزایی، افت شاخص بورس، اقتصاد مقاومتی، بازار بورس، بودجه اشتغالزایی، بورس، تحقق اقتصاد مقاومتی، تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی، تعاونی ها، رونق اقتصادی، رونق اقتصادی و اشتغال، سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی، شاخص سازی در جهت اقتصاد مقاومتی، کمیسیون اقتصادی