خبر

مسیر شما: اخبار زمان اعلام نظر نهایی کمیسیون اصل ۹۰ در مورد حقوق های نجومی
زمان اعلام نظر نهایی کمیسیون اصل ۹۰ در مورد حقوق های نجومی

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس، ، با بیان اینکه گزارش کمیسیون متبوعش در مورد فیش های نجومی تا یک شنبه هفته آینده نهایی نمی شود، گفت:گزارش کمیسیون در حال جمع بندی است و احتمالا تا پایان هفته آینده جمع بندیمی شود.

خانه ملت؛ بهرام پارسایی با اشاره به تهیه گزارش فیش های حقوقی نجومی در کمیسیون اصل 90 گفت:این گزارش با همکاری دیوان محاسبات، سازمان بازرسی کل کشور، مرکز پژوهش های مجلس و کارشناسان کمیسیون تهیه شده و مهمترین دلیل چنین دریافتی های غیرمتعارفی خلاهای قانونی بوده است.

نماینده مردم شیراز با بیان اینکه در طرح ساماندهی دریافتی مقامات و مدیران کشور و لزوم استرداد دریافتی‌های مازاد در 10 ماده در کمیسیون اصل 90 تصویب شده است، افزود:این طرح هفته اول و یا دوم مهر ماه به صحن علنی ارائه می شود و تلاش شده خلاءهای قانونی در طرح برطرف شود.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه گزارش کمیسیون تا یک شنبه هفته آینده نهایی نمی شود، تصریح کرد:گزارش کمیسیون در حال جمع بندی است و پس از پایان تعطیلات با تشکیل جلسات کمیسیون، احتمالا تا پایان هفته آتی جمع بندی شده و مشخص می شود چه زمانی به صحن علنی ارائه شود./ل

نظر شما