رحیمی مطرح کرد:

ششمین رزمایش حریم ولایت؛ نمایش اقتدار نظامی نیروهای هوایی در آسمان ایران

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: نیروهای نظامی جمهوری اسلامی از جمله نیروی هوایی در بالاترین سطوح قرار دارند و امروز تیز پروازان کشورمان برای مقابله با هر تهدیدی آماده هستند.

خانه ملت؛ علیرضا رحیمی برگزاری ششمین رزمایش اقتدار هوایی فدائیان حریم ولایت نیروی هوایی ارتش را بسیار مثبت ارزیابی کرد و گفت: خوشبختانه عملکردها نشان می دهد که نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی در بالاترین سطح آمادگی نظامی قرار دارد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در شرایط کنونی وضعیت منطقه بسیار بحرانی است و شرایط شمال عراق، افغانستان و سوریه به گونه ای است که باید نیروهای نظامی کشورمان همواره در بالاترین سطح قرار داشته باشند. از این رو برگزاری رزمایش های نظامی دریایی و هوایی در این راستا تعریف می شود.

وی افزود: قطعا به هر میزانی که آمادگی دفاعی ما بالا باشد، به همان میزان امنیت ملی کشور تقویت شده و آرامش در جماعه تأمین می شود.

رحیمی گفت: نیروهای نظامی جمهوری اسلامی از جمله نیروی هوایی در بالاترین سطوح قرار دارند و امروز تیز پروازان کشورمان برای مقابله با هر تهدیدی آماده هستند.

وی ادامه داد: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حدود یک ماه گذشته از نمایشگاه دستاوردهای دفاعی کشورمان بازدید کرد و در آن جا پیشرفت های نظامی ایران به ویژه در حوزه هوایی و موشکی بسیار مشهود بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، ادامه داد: برگزاری رزمایش حریم ولایت نشان دهنده توانایی بالایی نیروهای هوایی در انجام تمرین ها و اقدامات مربوطه است.

ششمین رزمایش اقتدار هوایی فدائیان حریم ولایت نیروی هوایی ارتش با رمز «یا حسین بن علی» روز دوشنبه در منطقه عمومی اصفهان آغاز شد./


 

برچسب ها

اخبار برگزیده، بحران سوریه، حل بحران سوریه، رزمایش، رزمایش ارتش، رزمایش بزرگ پیامبر اعظم (ص)، سوریه، کمیسیون امنیت، کمیسیون امنیت ملی، کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی