بختیار خبر داد:

تعیین تکلیف نحوه ثبت مالکیت خودرو با حضور مسئولان ناجا و سردفتران در کمیسیون اصل نود

عضو کمیسیون قضایی وحقوقی مجلس از تعیین تکلیف چگونگی ثبت مالکیت خودرو در کمیسیون اصل نودم مجلس خبر داد.

  خانه‌ملت؛ علی بختیار در خصوص وضعیت تعیین تکلیف ثبت مالکیت خودرو، گفت: چگونگی ثبت مالکیت خودرو امروز بعدازظهر (9 آبان ماه) با حضور مسئولان نیروی انتظامی و کانون سردفتران و دفتریاران در کمیسیون اصل نودم مجلس شورای اسلامی تعیین تکلیف می‌شود.

نماینده مردم گلپایگان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه به عنوان نماینده کمیسیون قضایی و حقوقی در این جلسه حضور پیدا خواهم کرد، تصریح کرد: کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی تصمیم‌گیرنده این مسئله خواهد بود.

وی افزود: در صورتی که در مورد ثبت مالکیت خودرو با مسئولان مذکور توافق حاصل نشود، طرح استفساریه ماده 29 رسیدگی به تخلفات راهنمایی و رانندگی را مطرح خواهیم کرد زیرا ابهامات قانونی در این زمینه باید رفع شود.

عضو کمیسیون قضایی‌ وحقوقی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: در حال حاضر به دلیل ابهامات قانونی و برداشت‌های متفاوت از ثبت مالکیت خودرو و کارهای موازی ناجا و کانون سردفتران تعیین تکلیف این موضوع ضروری است که در صورت عدم تعیین تکلیف با ارائه طرح مذکور، مسئله را در صحن علنی مرتفع خواهیم ساخت./

برچسب ها

اخبار برگزیده، تقویت کمیسیون اصل نود، نمایندگان کمیسیون اصل نود در کمیسیون تلفیق، کمیسیون اصل نود، کمیسیون اصل نودم، کمیسیون اصل نودم قانون اساسی، کمیسیون قضایی – حقوقی