پیام دکتر جلالی درپی شهادت محسن خزایی خبرنگار صداوسیما در سوریه

رییس مرکز پژوهش های مجلس شهادت شهید خزایی را تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، دکتر کاظم جلالی رییس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی طی پیامی عروج آسمانی محسن خزایی، خبرنگار متعهد و پرتلاش صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفت.

متن پیام نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس به شرح زیر است؛

انالله و انا الیه راجعون

شهادت خبرنگار صدیق و پرتلاش عرصه خبر و رسانه شهید محسن خزایی در حریم حرم مطهر اهل بیت (ع) و در مسیر پاک و مقدس عرصه خبر و اطلاع‌رسانی موجب اندوه و تالم فراوان گردید.

شهید والامقام خزایی در راستای ایفای رسالت خبرنگاری خویش با تلفیق درخشانی از تعهد و تخصص، حُرّ گونه در برابر هجمه‌های پرطمطراق و جعل‌گونه رسانه‌های غربی ایستاد و به صواب راوی مظلومیت دولت و ملت سوریه و عراق در برابر جنایات وحشیانه تروریست‌های تکفیری گشت. بی‌تردید شهادت این خبرنگار پرتلاش باردیگر مهر تاییدی بر قداست قلم و مصائب مسیر خبرنگاری است.

اینجانب با نهایت تاثر، عروج آسمانی محسن خزایی عزیز خبرنگار پرتلاش عرصه خبر و رسانه را به رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی)، خانواده ، همسر و فرزندان ایشان ، همکاران آن شهید در سازمان صدا و سیما و اصحاب رسانه و جامعه خبرنگاری تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم و از درگاه ایزدمنان برای این شهید معظم رحمت و غفران واسعه الهی و همنشینی با سرور و سالار شهیدان و برای خانواده و بازماندگان، صبری عظیم و اجری جزیل، مسئلت دارم.

 

برچسب ها

اخبار ویژه، دکتر جلالی