بدری مطرح کرد:

دعوت کمیسیون عمران از وزیر راه جهت بررسی حادثه برخورد قطار

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس ضمن بیان اینکه کمیسیون متبوعش با دعوت از وزیر راه، حادثه برخورد دو قطار در ایستگاه سمنان را بررسی می کند، گفت: علل و عوامل این حادثه باید سریعتر اعلام و با مقصرین احتمالی نیز برخورد شود.

 خانه ملت؛ صدیف بدری در واکنش به حادثه برخورد دو قطار در ایستگاه سمنان، ضمن تسلیت به ملت شریف ایران و خانواده جانبختگان و آرزوی سلامت عاجل برای مجروحین، گفت: متاسفانه بر اساس آخرین اطلاعات واصله، این حادثه موجب کشته شدن 31 نفر و مصدوم شدن 98 نفر از هم وطنان شده است.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مسئولان استان سمنان اعم از استاندار، مدیران شرکت راه آهن، مسئولان سازمان امداد و نجات و همچنین وزیر راه و شهرسازی در محل حادثه حضور پیدا کردند و موارد مختلفی که منجر به حادثه شده در حال بررسی است.

وی با تاکید بر بررسی کارشناسانه در مورد حادثه مذکور، افزود: علل و عوامل برخورد دو قطاری که یکی از آنها در حال حرکت و دیگری در ایستگاه توقف کرده بود، باید سریعتر اعلام شود؛ همچنین برخورد با مقصرین احتمالی نیز ضروری است.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: کمیسیون عمران مجلس نیز با دعوت از وزیر راه و شهرسازی و مدیران شرکت راه آهن کشور علل و عوامل برخورد دو قطار در سمنان را بررسی خواهند کرد./

 

برچسب ها

اخبار برگزیده، راه آهن، کمیسیون عمران، کمیسیون عمران مجلس