تعداد رکورد ها :‌ 23

# نقش نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
1585160 رئیس سیدجواد ساداتی نژاد سیدجواد ساداتی نژاد اصفهان (کاشان)
1585164 نایب رئیس اول جلال محمودزاده جلال محمودزاده آذربایجان غربی (مهاباد)
1585166 نایب رئیس دوم محمد جواد  عسکری محمد جواد عسکری فارس (داراب / زرین‌دشت)
1585170 سخنگو معین الدین  سعیدی معین الدین سعیدی سیستان و بلوچستان (جابهار)
1585174 دبیر اول احد  آزادی خواه احد آزادی خواه همدان (ملایر)
1585176 دبیر دوم سیدصادق طباطبایی نژاد سیدصادق طباطبایی نژاد اصفهان (اردستان)
1585190 عضو پرویز  اوسطی پرویز اوسطی کردستان (دهگلان / قروه)
1585202 عضو عباس  جهانگیرزاده عباس جهانگیرزاده اردبیل (پارس آباد)
1585206 عضو حسین  رئیسی حسین رئیسی هرمزگان (جاسک / میناب)
1585214 عضو علیرضا  نظری علیرضا نظری مرکزی (خمین)
1585180 عضو غلامرضا  نوری قزلجه غلامرضا نوری قزلجه آذربایجان شرقی (بستان آباد)
1585182 عضو ذبیح اله  اعظمی ساردویی ذبیح اله اعظمی ساردویی کرمان (جیرفت / عنبرآباد)
1585210 عضو عبداله  ایزدپناه عبداله ایزدپناه خوزستان (ایذه / باغملک)
1585194 عضو امیرقلی  جعفری بروجنی امیرقلی جعفری بروجنی چهار محال بختیاری (بروجن)
1585216 عضو امان اله  حسین پور امان اله حسین پور خراسان شمالی (اسفراین)
1585200 عضو جعفر  راستی جعفر راستی آذربایجان شرقی (شبستر)
1585192 عضو محمد  رشیدی محمد رشیدی کرمانشاه (کرمانشاه)
1585186 عضو سمیه  رفیعی سمیه رفیعی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)
1585704 عضو منصورعلی  زارعی کیاپی منصورعلی زارعی کیاپی مازندران (ساری)
1585212 عضو محمد  سبزی محمد سبزی مرکزی (زرندیه / ساوه)
1585198 عضو علی اکبر  علیزاده برمی علی اکبر علیزاده برمی سمنان (دامغان)
1585196 عضو محمدتقی  نقدعلی محمدتقی نقدعلی اصفهان (خمینی شهر)
1585188 عضو رحمت اله نوروزی رحمت اله نوروزی گلستان (علی‌آباد کتول)

دستور جلسه

کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی
↵ کارگروه آب
شنبه ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ ۱۴:۰۰ - ۱۶:۰۰  بررسی موضوع آبهای زیرزمینی با دعوت از مسئولین ذیربط وزارت جهاد کشاورزی و مرکز پژوهشهای مجلس
یک‌شنبه ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ ۱۴:۰۰ - ۱۸:۰۰  بررسی آخرین وضعیت تولید مرغ لاین آرین با حضور مسئولین ذیربط جهاد کشاورزی، مجری طرح،سازمان برنامه و بودجه کشور، سازمان بازرسی کل کشور و وزارت اطلاعات
بررسی مشکلات خرید وصادرات زعفران با حضور مسئولین وزارت جهاد کشاورزی، سازمان تعاون روستایی، وزارت امور خارجه، و اتحادیه تولیدکنندگان بخش خصوص
↵ کارگروه آب
دوشنبه ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ ۱۰:۰۰ - ۱۲:۰۰  -بررسی اولیتهای کاری کمیته ۲-جمع بندی موضوع آبهای زیرزمینی با حضور وزارتخانه های نیرو و جهاد کشاورزی و مرکز پژوهشهای مجلس
↵ کارگروه منابع طبیعی و محیط زیست
دوشنبه ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ ۱۰:۰۰ - ۱۶:۰۰  بررسی مشکلات اجرای قانون آبخیزداری با دعوت از مسئولین ذیربط و مرکز پژوهشها
بررسی نحوه اجرای قانون آبخیزداری
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ ۱۴:۰۰ - ۲۱:۰۰  دعوت از وزیر محترم جهاد کشاورزی به منظور پاسخگویی به سوالات: ۱-جناب آقای مسلم صالحی نماینده محترم اقلید ۲-جناب آقای علی بابائی کارنامی نماینده محترم ساری و میان دورود ۳-جناب آقای رضا آریان پور نماینده محترم مینو دشت، گالیکش و کلاله و مراوه تپه ۴-جناب آقای سید محمد مولوی نماینده محترم آبادان (۳ فقره سئوال) ۵-جناب آقای محمد صفری ملک میان نماینده محترم رودسر و املش ۶-جناب آقای حسن محمد یاری نماینده محترم طوالش، رضوانشهر و ماسال ۷-جناب آقای سید جلیل میر محمدی نماینده محترم تفت و میبد ۸-جناب آقای کمال حسین پور نماینده محترم پیرانشهر و سردشت ۹-محمد صالح جوکار نماینده محترم یزد، اشکذر، بخش ندوشن و دهستان سورک ۱۰-بهروز محبی نجم آبادی نماینده محترم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن ۱۱-عباس گودرزی نماینده محترم بروجرد
نشست مشترک کمیسیون با ریاست و معاونین محترم سازمان جنگلها مراتع و آبخیزداری کشور به منظور بررسی مشکلات و تنگناههای موجود و ارائه راه کارهای مناسب در محل سازمان مذکور
↵ کارگروه منابع طبیعی و محیط زیست
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ ۱۶:۰۰ - ۱۷:۰۰  بررسی لایحه موافقتنامه پاریس( اعاده شده از شورای محترم نگهبان)